| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, am facut o toxiinfectie alimentara si am fost injectat cu hidrocortizon ieri(la ora 4-5 dupa amiaza)pentru a nu se mai extinde iritația, azi dimineata am mancat cateva felii de paine cu sare si nu am patit nimic, tot azi pe la 10 dimineata am mancat cateva chipsuri cu paprika uitând ca nu am voie, momentan nu s-a intamplat nimic, pot continua sa mananc sau sa ma opresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți dar puțin și cu grijă.

| mihai69 a răspuns:

Mănâncă, dar nimic sărat!
Ai noroc că nu te-ai umflat încă...

| Wr3nch a răspuns:

Trebuie tinut regim, nu manca chipsuri pana nu zice medicul ca e ok.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Wr3nch):

Mi e foarte foame

| IoanaMihaela5267 explică (pentru Wr3nch):

Si nu sunt acasa

| VoidEternal a răspuns:

Paine prajita. Ceai. Nu mai manca cipsuri.