| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la frizer si mi-a gresit tunsoarea sad si vreau niste remedii sa imi creasca cat mai repede parul. Pentru a-mi reface tunsoarea initiala trebuie sa astept cam 3 saptamani fiindca aveam parul destul de mare. Urgent vreau sa stiu remedii care sa faca parul sa creasca cat mai repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RebecCa11 a răspuns:

Uleiul de rigin e cel mai bun pentru cresterea paruluiwinking. Poti sa iti dai cu el si sa il ti o zi doua sau cate poti, si o sa vezi ca o sa te ajute kiss

| anonim_4396 explică (pentru RebecCa11):

Am citit acum despre acest ulei si zice ca o data pe saptamana timp de 8 saptamani, iar eu am de asteptat cam 3 sapramani sa imi creasca la loc. Zic ca nu are rost fiindca nu ar mari cu mult cresterea parului + eu am un par foarte subtire, des si sensibil la care nu am folosit niciodata fixativ, gel sau spuma... eu am un sampon al meu pe care daca il schimb (sau adaug alte produse neadegvate) mi se ingrasa si face matreata ( si are un aspect neplacut). Nu vreau sa ma risc sa imi stric parul... oricum mersi de raspuns :*