| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la frizer si mi-a gresit tunsoarea sad si vreau niste remedii sa imi creasca cat mai repede parul. Pentru a-mi reface tunsoarea initiala trebuie sa astept cam 3 saptamani fiindca aveam parul destul de mare. Urgent vreau sa stiu remedii care sa faca parul sa creasca cat mai repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MilkshakeShake a răspuns:

Eu sunt fata, dar totusi a mers si la mine doar ca intr-un timp mai lung. Gandeste-te ca m-am tuns scurt de tot, aproape ras si in 2 luni jumate mi-a crescut parul pana peste umeri pentru ca la 3 zile faceam baie si inainte de baie imi puneam o masca dintr-un galbenus de ou si cateva linguri de ulei de maslina (cam 4-5) si aia se intinde pe tot capul si se sta cu ea o ora cel putin. Dupa asta parul devine si mai sanatos.

| anonim_4396 explică (pentru MilkshakeShake):

Mersi :* mai astept raspunsuri