| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la ginecolog pe 21 iulie pentru un control de rutina, stiind ca am ovare polichistice. Doamna doctor mi-a recomandat un tip de anticonceptionale si mi-a spus ca a vazut la ecografie ca o sa-mi vina menstruatia. A trecut 2 saptamani si menstruatia inca nu mi-a venit. Insarcinata nu sunt.
Sambata plec la mare. Credeti ca este posibil sa-mi vina pana plec la mare? Tin sa mentionez ca am dureri usoare de burta de cateva zile si de sani si am aproape 18 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, cam fix pe atunci din păcate

| romeo78 a răspuns:

La noroc. Oricum ați avut o viață haotică, lucru care v-a influențat psihic.
Depinde de cât de stresantă sau relaxată sunteți, de partener.
Fiți pregătită pentru orice eveniment!