| Blackwoman27 a întrebat:

Am fost operata la stinghia piciorului(inghinal) ca sa imi dea drumul la tendon, am avut ambele picioare in ghips pana sus, am stat cu ele 5 saptamani si ieri mi-a scos ghipsul, de vreo 2 saptamani ma arde la coapsa si simt asa niste ace, ieri mi-a scos ghipsul si tot ma doare, ma arde de nu mai rezistsad.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Ce sa faci? apuca-te de recuperare.alifiile si tot feul de prostii nu servesc la nimic.