| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, am fumat câteva țigări și la ora după mi-a venit rău să vomit și mă durea tare capul. Poate e și că am stat mult pe telefon sau nu este din cauză că m-a pupat pe obraz cineva cu covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

De la cineva infectat cu covid, simptomele nu se vad imediat. Si nu este musai sa te imbolnavesti! Totul tine de imunitatea ta. Totul este si de la fumat si de la statul mult la telefon.

2 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

De la fumat

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Asta poate pentru ca ești începător, asa pățești prima data când te apuci de fumat, pana te obișnuiești cu ele