| Valeennavoleena65 a întrebat:

Bună TPU! Am luat nişte pastile de anxietate astoret şi tirapidal şi acum îmi vine să mă uit pe tavan mereu şi am amețeli, ce să fac? Ajutoor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Anxietatea asta e ca o iubita, te insoteste mereu fie ca vrei fie ca nu vrei si mereu iti face viata mai grea.

| dinaprilie a răspuns:

E trip? Bad trip? Asa e la inceput.o sa mai treaca pe parcurs.

| Valeennavoleena65 explică (pentru dinaprilie):

Trip

| dinaprilie a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Si daca dai timpul inapoi ca banuiesc ca acum a mai trecut.-a fost rah? laughing parca nu asa rau laughing

| Valeennavoleena65 explică (pentru dinaprilie):

Parcă nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia tot pachetul ca o sa iesi din Matrix laughing in mod normal incepi mai usor cu o jumate sau o bucata de pastila chiar daca iti zice doctorita altceva

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonim_4396):

Să ți se întămple la fel dacă crzi că e cv de râs

Răspuns utilizator avertizat
| Gabryel85 a răspuns:

Trebuie să tratezi și cauza, nu doar simptomele.

| Ella66 a răspuns:

Nu mai lua pastilele o perioada pana iti trec simptomele acestea. Ori poti intreba la o farmacie sau la un medic din ce cauza te simti asa. Un medic te poate ajuta mai mult in legatura cu asta