| Vscalb a întrebat:

Bună TPU!
Am nevoie, dacă poate cineva sa mă lămurească într-o situație. Am 18 ani.
Luna trecută mi-a venit ciclul pe data de 29 septembrie până pe 4 octombrie, țin să menționez că iau anticoncepționale de vreo 4 luni, și acum câteva zile a început o scurgere și după mi-a venit ciclul, cu doua săptămâni înainte. Ar trebui să mă îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Gunaru_Vasilica_1990 a răspuns:

Si trebuie sa spui ca ti-a venit... este rusinos pe tine nu te-a invatat nimeni sa te exprimi corect

| Vscalb explică (pentru Gunaru_Vasilica_1990):

Nu înțeleg la ce te referi. Era o întrebare strict medicală, și doream un răspuns orientativ. Răspunsurile care nu țin de întrebare nu au rost. O zi frumoasă.