| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Buna TPU.Am niste senzatii de furnicaturi pe partea stanga a cefei, oare ce ar putea fi? un accident vascular cerebral? Uneori vorbesc fara logica si imi simt capul greoi.Tin sa mentionez ca am 15 ani si uneori ma stresez prea tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Ai mai pus intrebarea: https://www.tpu.ro/......-cerebral/
De ce nu mergi la medic?

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Staif):

Si ce daca am mai pus intrebare asta? cu ce te deranjeaza pe tine?

| Staif a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

Ca esti neglijent. In loc sa mergi la medic, sa vezi de sanatatea ta, tu cauti aici... cred ca nici tu nu stii ce cauti: diagnostic, tratament sau doar compatimire.

| JustAGirl333 a răspuns:

Mergi la doctor
Poate e ceva mai grav decât pare