| NoraK a întrebat:

TPU! am o intrebare...a auzit care din voi de capsula de slabit de la arpfarm si daca da cati ati folosit-o?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xmadutssu a răspuns:

Toate pastilele de slabit nu iti folosesc la nimic. de exemplu eu la 17 ani, inaltimea 1.62 am 60 de kg.sincera sa fiu ma multumesc si asa decat sa iau acele pastile care sa-mi nenoroceasca sanatatea si corpul. anul trecut am luat pastile timp de 3 saptamani, am slabit in jur de 5 kg apoi cand am incetat sa le mai iau m-am ingrasat 8 kg in plus.pana la urma e alegerea ta, dar sa stii ca nu e o alegere tocmai buna pentru sanatatea ta.bafta si pupici:*

6 răspunsuri:
| NoraK explică (pentru unknownn):

Mersi...stiam de site-ul ala chiar am citit ce scrie pe forum, mersi mult

| anutza6117 a răspuns:

Mai bine nu folosesti pastile de astea. unele au efect secundar, chiar daca te ajuta. mai bine slabesti prin sport si alimentatie sanatoasa

| Colors a răspuns:

Nu pastilele sunt solutia!

| Gangzbang a răspuns:

Pastilele astea de slabit thinking sunt niste cacaturi(scuze pentru expresie), ele sunt puse pe piata si cumparate imediat de catre fete care chiar cred in efectul miraculos al pastilelor raised eyebrows, stiu sute de persoane care au consumat aceste " pastile de slabit " si aveau greturi, dureri de cap, ameteli...etc,orcum nu au nici un efect, deci nu le incerca happy!

| NoraK explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri...am 1.74 si 62 kg si vroiam sa dau jos ink putin..multumesc mult de sfaturi