| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare ce acte trebuie sa aduc la medicul dentist daca vreau sa benefitiez de gratuite find elev

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Buletinul și carnetul de elev ștampilat la zi! Iar, cabinetul stomatologic să aibă contract cu casa de sănătate, altfel plătiți. De asemenea, întrebați dacă primesc elevii gratuit. Poate să nu aibă fonduri!

| CarcotasulVesel a răspuns:

Intrebi la secretariat, nu numai ca o sa iti spuna SIGUR ce acte iti trebuie, dar tot SIGUR o sa dea telefon la dentist si o sa ii spuna

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,carnetul de elev este suficient, sa aiba viza de la domnul/doamna director si sa aiba toate datele necesare inscrise pe el.