| AnDr3D33aLoV3 a întrebat:

Bună TPU? Am o întrebare: Cum pot slăbi într-un timp îndelungat și să nu ma îngraș la loc(Prin slăbit mă refer la un numar de 2-3 kg)? PS: Am 18 ani, 162cm și 48 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar nu ești gras/ ă!
Învață să mănânci.
Pa, pa.