| Lau2234 a întrebat:

Am o intrebare. De ce îmi curge un lichid alb? Mă doare burta, dar am fost luna asta pe stop. Nu de mult am avut o infecție urinara și am luat tratament. Oare să nu îmi fi trecut infecția? Totuși e normal să te doară burta și să îți curga secretia aceea alba după ce am fost pe stop?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SofiaTeodorescu a răspuns:

Daca ai luat antibiotic e posibil sa fie de la el.Dar aunt ceva normal cum a spus Mirela.

| MirelaTeodora78 a răspuns:

Stai linistitata. Acel lichid alb este o secretie vaginala normala si in general benefica, care asigura sanatatea vaginului. In legatura cu durerile de burta, nu este ceva nou, se intampla oricarei fete sa aiba o perioada in care sa se simta prost. Tot ce poti sa faci este sa iei no-spa, spazz sau nurofen la pastile rosii. Pupici!