| Iuliana1020 a întrebat:

Am o întrebare la care am nevoie urgent de un răspuns...
Vreau sa îmi fac dantura și nu știu cam cât m-ar costa. În fata am toți dinții dar măselele mele s-au dus și am infecție, abcese la nivelul maselelor din care au rămas doar colturi.
Multumesc enorm! Aștept rasounsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu pe cineva care si-a facut practic toti dintii din gura, la cel mai ieftin mod- undeva la 2.000 de lei. Dar preturile varieaza mult de la clinica/ localitate.
Eu de exemplu mi-am pus 2 dinti cu vreo ~600~ lei (demult)

| Iuliana1020 explică (pentru anonim_4396):

Știi cumva unde se putea afla aceasta clinica? Pare destul de ieftina

| Iuliana1020 explică (pentru anonim_4396):

Unde 3 asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana1020):

Deci n-am precizat orasul, este intr-un orasel din transilvania,
U la cum ai scris- banuiesc ca esti din Bucurest. Asa ca nu merita sa vii din Bucuresti numai pentru asta

| Iuliana1020 explică (pentru anonim_4396):

Sunt din Moldova tecuci