| Yurim a întrebat:

Am o întrebare mai delicata asa... Astăzi când am fost la baie mi-au curs câteva picături de sânge când m-am șters, asa ca am zis ca probabil sunt pe stop, asa ca mi-am pus un absorbant. L-am verificat acum 5 minute (adică după 5 ore după ce l-am pus) și este perfect curat, ce sa întâmplat? De ce nu mai mi-a curs sânge?

Mulțumesc celor care îmi vor răspunde, apreciez

App- dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i cazul sa intri in panica dupa numai 5 ore.
Daca iti intarzia 5 zile as fi inteles.
Vine cand vrea el sa vina, putand doar sa fie un sigur strop acum si sa-ti vina dupa 1-2 zile. Ai rabdare!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună ce varsta ai? Mergi la medicul ginecolog la consultatie.

| RaAlexandra a răspuns:

Daca e pentru prima data cand ai menstruatie este absolut normal. dureaza pana se regleaza asteapta te ca zilele urmatoare sa fie mai abundenta