| IuliaMatei a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare, poate a mai patit cineva asa. De vreo 3 sapt. am observat in spatele urechii drepte, o mica umflatura. Nu stiu cum sa explic, e cumva mai sus dar lipita de ureche, nu ma doare. Nu stiu daca e un ganglion sau un lipom, dar uneori se mai micsoreaza si uneori creste, dar foarte putin. Analizele le-am facut si in ianuarie, februarie si martie si aprilie si au iesit bune, ar putea fi ceva grav? Adica daca ar fi ceva ar aparea dintr-o data? Adica daca am facut analizele si is ok as putea avea ceva? Nu stiu de cand il am, dar eu acum 3 sapt am dat de el. Ar fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai un cos nu te mai panica atit.