| ioana_6604 a întrebat:

Am o mica problema adica nu eu prietenul meu.
Eu am 18 ani iar el are 24.Nici unu nu santem virgini eu de la 17 ani el nu stiu de cand.
Acum doua zile dupa ce am facut dragoste terminand afara a observat ca ii curge sange din penis si il durea foarte tare.
A doua zi mi-a zis ca inca il mai doare iar cand a bagat-o iar ia curs sange si il durea ingrozitor ce se intampla cu el imi este foarte frica.
Ajutati-ma va rog!
Multumesc!
Pupici :*:*:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

HackMyWorld nu e nevoie de nicio virgina. Poate sa nu se rupa deloc niciodata.
Ioana, din punctul meu de vedere exista 2 posibilitati:
1. I s-a rupt acel "frau/ata", motiv pentru care il doare si ii curge sange DE LANGA uretra sau de la baza glandului
2. Are ceea ce se cheama hemospermie, adica sange in sperma. In cazul asta ii curge sange DIRECT din uretra, odata cu sperma. De obicei asta apare la tineri in urma infectiilor (app daca si tu ai vreun semn de infectie cu transmitere sexuala lucrurile sunt destul de clare).
In orice caz, ia-l de mana si duceti-va la doctor daca te incadrezi la punctul 2 happy si faceti pauza sau folositi prezervativul daca chiar nu va puteti abtine tongue ceea ce va inteleg

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca v-ati facut amandoi toate analizele necesare inainte de sex si erati perfect sanatosi, inseamna ca nu este o infectie, ci doar o lovitura sau zgarietura. Totusi, e bine sa-l vada un urolog. Ma gandesc ac e posibil ca vreuna din analizele tale sa fie eronata si sa-i fi dat vreo infectie.

| HackMyWorld a răspuns:

"Ata" cum ii spune popular, nu i s-a rupt. de asta ii curge sange si inca il doarehappy si ca sa i se rupa are nevoie de o virginahappy

| HackMyWorld a răspuns:

Si colega mea are aceeasi problema, dar a mai afirmat ca prietenului ei nu i s-a rupt nici acum ata, caci nu a avut nici o virgina pana in momentu` de fata.

| elizabeth a răspuns:

Poate fi vorba de o boala ginecologica.n-am mai auzit de asa ceva pana acum.

| ioana_6604 explică:

17 ani pardon am gresit!
Multumesc!