| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. Cand incerc sa urinez din picioare, trebuie sa stau 2 minute pana vine si fac si greu, trebuie putin sa ma fortez si sa beau multa apa sa am vezica plina. Dar daca urinez de sezut o fac perfect normal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la doctor.

| iAMVi a răspuns:

Control la medic direct!

| nestiy a răspuns (pentru iAMVi):

Am fost si au zis ca sunt sanatos tun. Totul e in regula.

| K0sti a răspuns (pentru nestiy):

Prostata nenica...

| Apocalipsa22 a răspuns:

Nu e normal du-te l alt medic.

| DrLolo a răspuns:

CALCULII RENALI adică cum se spune în popor ''piatra, nisip"la rinichi e foarte bine sa bei multe lichide sa elimini impuritatile, rezidurile din rinichi daca mai ai alte intrebari trimite mi mesaj