| Andreyuyu a întrebat:

Buna TPU am o problema am gasit o capusa pe mine am scos-o si ia ramas capul acolo am incercat si cu acu si penseta si n-am reusit ce se va intampla dati-mi sfat ce trebuie sa fac. mersi mult dau funda si vot va rog ajutati-ma sunt speriat si apropo asta s-a intamplat acum vreo 2 ore si aproape ca nu se mai vede cryingcrying sunt tare speriat (se poate muri).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

De urgenta la medic. Sunt foarte periculoase si pot lasa urma de nesters. Si tratamentul este complicat si anevoios. Multa sanatate!

| Any_2336 a răspuns:

La doctor imediat! Este foarte periculos si dureros daca o lasi acolo!

| Andrey_1872 a răspuns:

Nu se intampla nimic grev dai cu putin otet sau gaz de la bunici de la tara si o sa cada nu este nimic grav

| Andrey_1872 a răspuns:

Grav scuze

| Andrey_1872 a răspuns:

Mha nu il mai mintiti serios nu o sa ai nimic o sa seuste si o sa cada cu timpu dai cu otet ca o uska mai repede sau cu gaz de pe la tare

| Andrey_1872 a răspuns:

Tara