| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema cand penisul meu "doarme" pot sa "o belesc" dar cand e "sculata" nu pot ma doare. oare de ce?
PS Sunt virgin si am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta, ce-ai scris la PS...

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

1 esti cam mic voi tinerii nu stiti ce e aia sub 18 ani? du-te la medic app parinti tai stiu ce faci tu?

| AlexandruManase a răspuns:

Din cauza atzei, citeste despre anatomia penisului.

(Atunci cand e in stare erecta pielea nu mai ajunge pana sus, deci ata (care se rupe la dezvirginare) impiedica acest lucru. Ar trebui sa mai astepti, dar e viata ta ^^

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruManase):

Nu vreau sa-mi incep viata sexuala acum dar ma temeam ca am o problema cu penisul ca nu se" beleste"