| Zurii a întrebat:

Am o problema..de azi dimineata ma simt rau, sunt ametita si imi vine sa vomit..de mancat nu pot sa mananc nimic pentru ca mi-e greata. Oare de la ce o fi?(scuzati categoria)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Urmareste si urina daca este mai inchisa la culoare pentru ca ar putea fi o hepatita.Incearca sa bei ceai caldut cate un pic pic, si daca ai, ia un metoclopramid.Stai in pat si maine mergi la medic pentru investigatii.O noapte linistita iti doresc!

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, ceva e sigur, du-te urgent la un doctor că schimbările astea de vreme duce la răceli şi tot felul de boli, ai grijă şi tu nu e de jucat, mâine dacă ai aceleăsi simptome du-te la un doctor că el îţi recomandă ceva nu ai cum să iei după ureche, însănătoşire grabnică.
O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probleme de la stomac, du-te la medicul de familie pentru nişte analize de sânge.
Te pup!

| Panic4Free a răspuns:

Vom avea un nepoţel! Ce draguuuuţ!

| antoantonia a răspuns:

De la o mancare ceva. stai calma dupa ce borasti te vei simti mai bine. maine esti ca nouawinking sanatate

| Andreicovici a răspuns:

Cati ani ai? Poate esti insarcinata.

| Zemostianu_George_1980 a răspuns:

Iti spun eu, tie foame ca nu ai mancat.