| Elenatoveitumuluc a întrebat:

Am o problema, de câteva luni ma tot chinui sa ma îngraș, menționez am 1, 60 înălțime și 49 kg, de 6 luni de zile nici nu ma îngraș, nici nu slăbesc... As dori sa ma îngraș 8kilograme, cum pot sa ma îngraș și în cât timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Totul depinde de cate calorii consumi vs cate arzi sa spun asa, ingrasarea in grasimi nu e sanatoasa, in masa musculara da, si fitnesul cu mici greutati iti poate face un corp frumos