| kuniish a întrebat:

Am o problema destul de mare.

De 3 saptamani am o durere de spate, in partea de sus.In primele 3 zile, am avut febra dar nu tuseam si nu aveam alte simptome. Apoi am inceput o raceala si spatele nu ma durea asa de tare.Acum raceala mi-a trecut si spatele tot ma doare,insa am observat ca daca masez locul, nu ma mai doare temporar.

Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii orice! Durere musculara sau plaman afectat. Mergi la mediculd e familie sa te consulte si eventual sa-ti dea o radiografie la plamani, sa afle natura durerii.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau băiat? Ce varsta ai?

| kuniish explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt fata si am 14 ani