| Deliaa94 a întrebat:

am o problema in legatura cu o intarziere de menstruatie, trebuia sa îmi vina pe data de 10 aprilie deja suntem pe 22 si nu mi-a venit, însărcinată nu sunt pentru ca nu am avut contact sexual deci in legatura cu asta sunt linistită dar nu stiu de ce am intarzitia asta, sunt 11 zile deja si nu am nici-un simptom! Voi ce ziceți ca ar trebui sa fac? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mateia a răspuns:

E o dereglare hormonala. Ar fi bine sa consulti un medic, sa-ti dea un tratament. Exista unul din plante, eu l-am folosit cu mare succes. E dintr-o planta care se numeste Piperul Calugarului - bunica mea ii psunea Mielarea. Medicamentul se numeste Femicur si se gaseste in toate farmaciile si nu are contraindicatii.

| NellieLovett a răspuns:

Poate fi din cauza dereglarilor hormonale cauzate de stres, lipsa de somn, sau alimentatie nesanatoasa. Iti recomand sa te relaxezi, sa dormi destul si sa mananci sanatos. happy

| alin131 a răspuns:

Suntem in martie...