| anonim_4396 a întrebat:

am o problema in urma masturbarii mi-a aparut o fisura anala laterala, nu ma doare dar sunt ingrijorat caci am citit pe internet ca fisurile anale laterale pot fi de la boli si ce m-a ingrijorat cel mai tare este ca pot fi de la CANCER ANAL imi puteti da niste sfaturi, si nu vreau critici de gen ce te-ai masturbat in canalul anal, am citit ca daca in timpul masturbarii sa iti bagi degetul in canalul anal ai mai mult orgasm si am vrut sa incerc si atunci am observat fisura. Dau funda celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dan10079 a răspuns:

Da tu ai aveai fisura inainte de asta? Sau ti-ai facut-o tu cand ai bagat degetul in anus? Oricum...cel mai bine du-te la un doctor sa ii spui, stiu ca cu fisurile anale nu-i de joaca trebuie investigate si tratate repede.

| blackangel1618 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un medic deoarece nu e de gluma cu asa ceva