| AndreiStanescu34q a întrebat:

am o problema, la testiculul stang permanent simt parca o presiune tot cu picior nu tare putin simt mai bine zis disconfort...menționez că la testiculul stang pare a fi un varicocel dar nu sunt sigur pentru ca venele de la stang sunt putin mai lung decât la drept si mai groase dar putin.Imi puteti spune ceva va rog...dau funda *))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Consultațiile (nu numai la testicule) se fac la medic nu online. Asta ar trebui să faci și tu