| mordekai22 a întrebat:

am o problema mai intima, si poate rusinoasa. In seara asta m-am mas turbat intr-un mod mai ciudat (gen prin strangerea penisului rapida in pumn, ceva de genul, nu stiu cum sa explic), dar am mai facut chestia asta de mai multe ori si nu a fost o problema niciodata. In schimb, acum m-am dus sa urinez de 2-3 ori si de fiecare data ma ustura ingrozitor pe drumul acela mai jos de buric pana la penis, si asta doar cand ma incordam (am si febra musculara la abdomen). Cine stie care e problema, la medic nu vreau sa merg pentru ca nu cred ca e grav.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 4ndr33y a răspuns:

Uretra este canalul urinar din continuarea vezicii urinare, acesta este flexibil si elastic dar are o limita iar tu l-ai lezat SAU ai calculi care au inceput sa se deplaseze. Las-o mai usorwinking