| Anonim24122004 a întrebat:

am o problema medicala, adica unghiile incarnate de la 11 ani si faza e ca acum am 14 nu stiu ce sa mai fac. Tot merg la doctor sa ma opereze si nu imi scoate doar unghia mai si taie si coase, acum ultima data am fost la el si o decis sa imi scoata unghia si sa imi arda carnea cu kauterul si e vorba ca ma doare si acum ma tine de 2 luni si chestia e ca acum o zis sa merg peste 3 saptamani din nou si cand m-a ars, m-a ars pe o parte si :< mi s-a facut acum pe cealalta si i-am zis si nu a vrut sa-mi taie unghia. A zis ca imi radiaza, ete na si acum am puroi iar sad. Ce sa fac nu mai suport? De cate ori ma duc iar mi se fac si roseata nu mi se duce niciodata. Eu stau langa un sat de langa Timisoara si eu merg in Sanicolauo mare la un doctor. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa merg in Timisoara? Arad? Numai sa scap definitiv

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| laurentiutirei a răspuns:

Mai bine du-te la alt doctor daca acela nu rezolva nimic si te tot chinuie atat daca era un doctor bun rezolva problema pana acum cauta un doctor bun impreuna cu familia ta ca sa nu se mai intample asta intruna doctori sunt de rahat uni daca vezi ca acel doctor nu face nimic du-te la altul sunt doctori mai buni!