| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Am o problema mintala,de ceva timp daca vorbesc si inchei să vorbesc la final spun "CECERERECE,CECERERECE,CECERERECE,CE, CE"Aveți idee? nu fac misto.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Cum il cheama? Casiano Del Mar laughing vai, ai vazut clipurile lui Ciprian? A facut vreo 3 clipuri despre psihopatul ala.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Iti dau dreptate rolling on the floor intr-adevar de la el mi-a pornit cacaturile astea inutile, dar bă zici că e ceva slav

| LPCTSTR a răspuns:

Mie-mi suna a sindrom Tourette, imi pare rau, nu poti scapa de el.
Se manifesta prin spunerea unor cuvinte sau sunete in mod involuntar(fara sa vrei), sugerez de urgenta sa mergi la un specialist neurolog, el iti va explica mai bine problema.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

N-am fost explicit, am vazut un clip cu unul care a repetat asta, si mi s-a parut amuzant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa cantam impreuna
cecererece,cecererece,cecererece,ce,ce, ce aaaa
https://youtu.be/Z1ZKaR-9Kt4?t=36

| brokxy a răspuns:

Nu nu faci miso doar putin

| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Gen,mă uitam la Lospa,si era un cadru in care o zis "cecererece,cecererece,cecererece, ce, ce" si nu inteleg de ce mi s-a aparut amuzant, dar be chill nu sunt ceva spam de la el, doar că de la ala pronunt asa rolling on the floor