| sskrillex96 a întrebat:

Buna TPU..Am o problema si anume.

INGHIT IN SEC DIN CAUZA EMOTIILOR FOARTE DES!

Am cautat rezolvare peste tot..si pe internet si la psiholog..si la medic.

Nu s-a rezolvat nimic.

Nu scriu mai multe pentru ca cine a trecut sau trece prin asta stie despre ce este vorba.

Rugamintea mea este daca vede cineva postarea asta sa imi lase aici, nr. de telefon, Facebook, Instagram, orice ca sa vorbim. Am nevoie sa vorbesc cu cineva care intelege.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Trebuie să discuți cu un psihiatru! Iti va da niste calmante care iti vor stăpâni emotiile!

| sayWhaaat a răspuns:

Stiu cum e, e problema pe baza de anxietate, trebuie vizita la un medic psihiatru.

| sskrillex96 explică (pentru sayWhaaat):

Ai avut si tu problema asta? Ai trecut peste?

| sayWhaaat a răspuns (pentru sskrillex96):

Asa au inceput la mine atacurile de panica acum 4-5 ani, cu inghitit in sec si noduri in gat, apoi au disparut, dar lucrurile au evoluat pana la stari de anxietate continue si atacuri de panica severe zilnice. Acum sunt sub tratament.

| sskrillex96 explică (pentru sayWhaaat):

Inghititul in sec a inceput datorita anxietatii, de anxietate am scapat, de inghiti in sec nu. Nu stiu ce sa fac.

| andreea567890123 a răspuns:

Sa înghiți in sec e nașpa, dar imagineazati sa te faci rosu la fata...

| dorin121 a răspuns:

Salut.
Ai rezolvat ceva cu inghititul?
Lasă mi un tel sa vorbim