| Girly97 a întrebat:

TPU! Am observat ca azi, de cateva ore a inceput sa ma doara piciorul stang, insa numai in jos si cam peste talpa... Ma doare in special atunci cand ma misc... Ce ar putea fi? FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

Ce poate sa fie...
Serios,stim noi pe unde calci tu,ce faci? Pote te-ai lovit, poate ti-a amortit, cine stie, asteapta o zi doua, in caz de continua durerea fa o vizita la medic.

2 răspunsuri:
| mrblizz311 a răspuns:

Carcel,am avut aceeasi problema du-te la doctor ca tine ceva durerea daca nu te dai cu o alifie nu mai stiu cum se numeste.

| Girly97 explică (pentru mrblizz311):

Multumesc. happy Dar nu se poate scapa de carcel fara medicamente?