| VreauSaFiuMilitar a întrebat:

Buna TPU... am si eu nevoie de un psiholog. Recomandari? Sa fie din Bucuresti...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt online. Te ajut fără lei, numai cu bani mărunți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca sunt multi oameni p-aici care se dau psihologi si zic ca au citit carti, si wikipedialaughing) dar nu e cazul.
Nu imparti povestile tale cu toti dobitocii. Daca ai nevoie de un psiholog, asigura-te ca e psiholog, are cabinet, drept de practica, studii, etc. Nu toti cioflingarii de pe aici care n-au studii si se cred psihologi, doar sa afle secretele altora happy
Mai era unu care zicea ca e doctor slash psiholog slash pescar slash tata slash de toate, si cand l-am intrebat cum asa, a spus ca el a citit multe carti si pe internet laughing))
dar pentru ca sistemul TPU e de ****, si ca sa caut prin intrebari, imi ia 2 vieti de om normal, ca n-au si ei un sistem de search, de nimic, nu mai stiu cum il cheama si nici nu pot cauta,

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Spune, cu ce sa te ajut?

| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Cauta un cabinet de psihologie si gata. Oricum este foarte posibil sa nu ramai la cel cu care vorbesti prima oara. Ti se analizeaza situatia si in functie de nevoi ti se recomanda un specialist. Cred ca poti merge si la medicul de familie care sa te trimita el undeva. Spor