| noris1998 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Nu am mai fumat niciodata marijuana, dar vreau sa incerc doar pentru o singura data, nimic mai mult si ma intereseaza ce efecte are prima si ultima data si daca provoaca dependenta ( nu beau deloc si nu fumez tigari de niciun fel )! Dau funda la cel care ma lamureste cel mai bine si stie din experienta happy Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Ar trebui sa fii atent. prostia aia are THC (tetra hidro canabinol) care este o substanta ce sta in tine cam o luna dupa ce ai fumat.

pentru aceasta substanta exista un test anti dopping. Deci daca vei fii testat pentru droguri, timp de aproape o luna vei fii pozitiv.

Unele lucruri e mai bine sa nu le incerci si nici sa nu te gandesti la ele potrivit expresiei not in sight, not in mind.

| DAnc3 a răspuns:

Eu am tras odata de la un prieten, in primul rand nu provoaca dependenta dar o sa te simti ciudat sau "high" iar dupa ce trece e probabil sa ai o usoara usturime in gat si gura uscata in rest nu te afecteaza cu nimic.

| Maria999999999 a răspuns:

Iti zic din proprie experienta. Curiozitatea e mare la inceput si o sa fie si dupa. Totul depinde de starea ta de spirit. daca esti fericit iti dai "filme amuzante si iti vine sa razi tot timpul din orice. La mine a provocat efecte halucinogene. Vedeam ursuleti pe perete si pe mos craciun afara. Pe moment e chiar amuzant dar daca tot continui provoaca dependenta. Sper ca te-am ajutat! happy

| xAdytzux a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa incerci dar numai odata si nu are nici un efect daca bei apa dupa ce ai fumat.