| pupusuncik a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cum sa scap de acnee (cosuri pe fata)va rog dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Masca cu argila si crema cu extract de melc de la Herbagen, eu asta folosesc

| Elvina a răspuns:

Nu prea ai cum. Asa e la pubertate. Eventual apeleaza la un medic dermatolog. Bafta!

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Si eu am avut aceeasi problema.
Te vor ajuta cremele de la GEROVITAL.
Eu le-am folosit si inca le mai folosesc.
Iti vor fii de mare folos.
Eu eram plina de cosuri negre si albe...
Dupa max.2 saptamani se vedea diferenta!
Te poti duce la cosmetica in caz ca ai puncte negre.
Vei face 3 tratamente. Iti va recomanda aceleasi creme pe care le-am mentionat mai sus.
Sunt bune! Ai incredere.
Pa.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| sky98 a răspuns:

Realdreaminggirl.blogspot.ro daca ai nelamuriri, poti sa o intrebi la comentarii happy (e o cunostinta de-a mea)