|

Buna TPU, am si eu o intrebare. De ce mi-a venit un lichid maro mai deschis spre roșu pe chilot?

Precizez ca menstruatia am terminat-o acum 2 săptămâni. Si iau si anticonceptionale belara ar avea o legătură?

6 Raportează Evaluează
Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| a răspuns:

Fata draga,
Foloseste tampon si cand nu ai menstruatie!
Nu este nimic mai dezgustator pentru un baiat ca niste chiloti patati de sange!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru Bula):

Folosesc tampon de zi daca chiar te f.e grija nu am chilotul patat sorry

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru Crisss98):

Si, atunci, asta ce a fost in intrebarea ta:
"mi.a venit un lichid maro mai deschis spre roșu pe chilot"?
Ai mancat rosii sau sfecla rosie? laughing

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar trebuie sa stii. Anticonceptionalele, pot sa-ti produca boli grave, precum anemii sau leucemie, pot sa-ti declanseze probleme neuronale cunoscute sub numele de "boala copilului", si altele. Va aruncati cam devreme sa luati pastile fara sa stiti ce se intampla cu voi.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru AwGenetix):

Liniste-te ca mi le.a prescris dr ginecolog pentru chisturi ovariene dragă.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru Crisss98):

Si crezi ca daca le-a prescris un doctor, nu poti face ce ti-am zis? prietena mea le-a facut. apoi la noroc atunci.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează