| AndraAndrrra a întrebat:

Am si eu o mare problema cu vergeturile crying. Am 16 ani si am foarte multe in special pe picioare. Va rog sa imi dati si mie un sfat,ce sa folosesc,creme, remedii naturale. Si am auzit ca uleiul de masline este bun. Asa este? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Si eu am cateva vergeturi. Am incercat creme insa nu au functionat. Sunt scumpe si nici nu sunt bune. Ele dispar singure cu timpul.

| Cryss29 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci sport si masaj dar cremele si remediile naturiste nu fac minuni doar le mai atenueaza insa ele raman sad