| domnina04 a întrebat:

am si eu o problema de ceva timp ma doare capul so ochii, am facut o radiografie deoarece aveam niste dereglari hormonal; e iar doctorul endocrinolog mi-a spus ca mi-a iesit bine...nu stiu ce sa zic ma doare fruntea si ochii ma ustura,nu imi curge nasul nu am febra, nu ma simt rau doar, ca ma doare capul si ochii ma ustura.am ochelari de 4 ani nu stiu ce sa fie voi ce spuneti? in ultimul timp am cam plans si am fost nervoasa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ti-a zis ca ai fost bine pentru ca nu i-ai dus o sticla de vin sau un ciolan afumat, fara ceva la tine toti spun ca esti sanatoasa. Stiu cand mergeam la medicu meu de familie era plina cu buchete de flori si cutii de bomboane.

| domnina04 explică (pentru mgtow):

Nu isi avea rost raspunsul tau. daca nu stiai mai bine nu raspundeai!

| mgtow a răspuns (pentru domnina04):

Nu stii cum functioneaza sistemul sanitar intreaba un om care a stat internat in spital sa vezi cate spagi a dat ai sa vezi si tu cand ajungi acolo daca e sa ramai in tara ta.

| giony54 a răspuns:

Sa dereglat sistemul nervos si mai este si o circulatie slaba a sangelui la cap din cauza unor inflamatii sau raceli pe coloana.Este dereglata si tiroida din cauza dereglarilor hormonale.

| domnina04 explică (pentru giony54):

Am facut mai multe analize la tiroida si este totul 0k nu mi-a iesit nimic in neregula

| domnina04 explică (pentru giony54):

Si apropo pana sunt programata la doctor adica pe 6 ianuarie ce credeti ca ar fi bine sa fac? sa iau ceva?!

| AntoniaAndreea a răspuns:

Aici doar doctorul te poate ajuta.