| anonimusus1 a întrebat:

happyAm si eu o problema destul de gravasad, de 3 saptamani tot am diareecrying, dar de luni pana miercuri in fiecare saptamana am luat un tratement cu niste boabe date de la doctor si diareea a disparut\dancing, dar in fiecare duminica seara aparea iarsad. Credeti ca poate fi diaree cronica?sadTrebuie sa mentionez ca nu trebuie sa merg la baie mai mult de 2-3 ori pe zi.(Astept niste sfaturi si remedii de la voi! Multumesc!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimusus1 explică:

Trebuie sa mentionez ca nu trebuie sa merg mai mult de 2-3 ori la baie pe zi.

| Prapacea a răspuns:

Poate că ăla e programul ei de lcru