| Annamaria21 a întrebat:

am si eu o problema, sâmbătă mi-a venit mentruatia si mi-a curs pana duminica, luni si azi nu mi-a curs deloc, tin sa mentionez ca iau anticonceptionale de aproape un an, deci se exclude o posibila sarcina, am mai fost si racita acum o saptamana, oare de la ce sa fie? Ati pățit? Nu am avut niciodata probleme de genul. La ginecolog pot merge abia saptamana viitoare, atunci mi-am facut programare, deci m ar ajuta daca mi ati putea da un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

In conditii de stress, boala (raceala) si multi alti factori se mai poate schimba durata fara sa reprezinte neaparat o patologie. Poti sa stai linistita.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Si care e problema? Ti se pare ca a durat prea putin? De obicei dura mai mult? Nu e nimic anormal in modificari mici ale duratei menstruatiei. Mai ales in lumea plina de stress si chimicale/toxice in care traim.

| Annamaria21 explică (pentru CuriousStuff):

Pai mi se pare ca a ținut foarte putin, o zi, de obicei îmi ținea 4 zile, tocmai de aia zic ca mi se pare ciudat...

| CuriousStuff a răspuns (pentru Annamaria21):

In conditii de stress, boala (raceala) si multi alti factori se mai poate schimba durata fara sa reprezinte neaparat o patologie. Poti sa stai linistita.