| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

as vrea niste pastile gen sa mai pun pe mine careva kg, ce mi-ati recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| RRoberto2018 a răspuns:

Ce sa faci?!? Sa pui pe tine kg? Intr-o lume in care toata lumea e disperata sa slabeasca, tu vii si ceri sfaturi cum sa pui pe tine? Ai habar la ce riscuri te expui spunand asa ceva public? Stii cum ar reactiona cei care de ani de zile tin diete, rabda foame si renunta de la toate mancarurile bune cand iti citesc postarea? Te-ar strange de gat!
PS: Daca te-ai referit la a pune pe tine muschi, aici e alta treaba: Baga sala sau munca i papa bun.Nu cu pastile, Nu te otravi! Bafta!