| katherinekath9977 a întrebat:

As vrea sa slabesc cel mult pana in vara. Am 1.65 si 65 de kilograme crying ce pot sa fac sa ajung sa am in jur de 58 kilograme. De alergat nu am timp, dar as putea sa fac exercitii in casa. As vrea sa slăbesc în special la burta si la picioare ce exercitii imi recomandati. Si cum as putea sa ma abtin de la mâncat dulciuri? Ce stil de viata ati folosit voi atunci cand ati vrut sa slabiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Pai,mi-era totuna e mananc, doar sa fie comestibil.Nu privi dulciurile, ele ne fac din ochi.

| NDC12 a răspuns:

In primul rand nu exista nu am timp, exista doar nu vreau, sau nu imi doresc asta cu adevarat. Cand iti doresti cu adevarat sa faci ceva, iti faci timp, crede-ma. Prin Cardio ( alergare ) se vad cele mai bune rezultate. Abdomenele, de exemplu le faci degeaba, nu te ajuta sa slabesti.

Nu poti sa te abtii sa mananci dulciuri daca nu iti doresti cu adevarat sa slabesti, trebuie sa faci niste sacrificii ca sa obtii ceea ce iti doresti.

| bodyboss73 a răspuns:

Faaa te tragi din shaorma? Mama ta e dinozaur? Esti ca o putina cu muraturi garnita mergatoate/Funda>?>?

| NDC12 a răspuns (pentru bodyboss73):

Si tu esti prost? Idiot? Un copil care isi descarca frustrarile pe internet din cauza ca e batut de parinti acasa? Mama ta e dependenta de alcool? Tatal tau e un drogat? Ce problema ai cu fata/baiatul?

| bodyboss73 a răspuns:

Iesi acaslaughing)

| Hodorogea_Alexandru-mihai_1993 a răspuns:

Încearcă să nu mai mănânci pâine și grăsimi sau dulciuri. Nu mai mânca seara după ora 18 (6 ) și nu mânca banane înegrite sau pere.

Funda?