| gago a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca este adevarat mitul cu fumatul ca ramai mic....si de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Prin fumat introduci in corp tot felul de toxine astfel ca organismul e sufocat si nu se poate dezvolta cum trebuie.

| AlexMaxWoW a răspuns:

"mitul" cum ii spui tu un copil incult, este adevarat si da fumatul excesiv incetineste dezvoltarea organismului.

| Alecs19 a răspuns:

Nu e adevarat. Mitul asta e facut de adulti sa descurajeze copii. eu fumez de 4 ani si am 1.90winking