| duBsTeP77 a întrebat:

As vrea sa va rog sa-mi spuneti de ce venele de pe antebrat se vad halucinant de tarestraight face Ies foarte tare in relief chiar si atunci cand stau normal Ar putea fi o problema de sanatate? ...Cand incordez zici ca mai au putin si explodezlaughing Am 47 kg, 1.70 inaltime. Mentionez ca ma intretin prin exercitii la sala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alex0110 a răspuns:

Esti prea slab Trebuie sa te ingrasi macar 10 kg mancand seara, nefacand sport, mancand gras si dulce la TV, nerespectand mesele zilei... si garantez ca nu se vor mai vedea. happy