| bogdan324 a întrebat:

Azi am mancat fasole si mi-a ramas o coaja de fasole in gat, am mancat o tona de paine si am baut o tona de apa dar tot nu a mers.Cum as putea sa mi-a scot? Funda+vot si multumiri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Poate tia iesit dar ti-a mai ramas decat sentimentul ca e acolo...asa mi s-a intamplat si mie.si dac nu.pai incearca sa inghiti tot mai des saliva. Sper ca te-am ajutat