| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Azi dimineata cand m-am trezit mi-a aparut o linie ciudata in palma, normal sunt 3 linii, mie mi-a mai aparut una in capatul palmei spre degete. Ce ar putea sa insemne? Tin sa mentionez ca ma simt rau 2 luni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Lasa linia!, aia e irelevanta!
De ce te simti rau?

| Vlad_Raicu_1996 explică (pentru mudokins78):

De la o cadere de calciu...asa mi-a spus medicul.

| mudokins78 a răspuns (pentru Vlad_Raicu_1996):

O cadere de calciu,(am avut si eu, mai multe) nu te tine 2 luni in continu!
ai doar o stare anxioasa si esti putin ipohondru!
(aoleu!, ce e linia asta de pe fata mea?,.A!, asa am stat cu capu pe perna, ..aoleu!,ce e linia asta din palma?,.A!, am dormit cu ea sucita.
aoleo!, de ce ma simt rau?,.A!, ma gandesc in continu la asta!)
fa-ti de lucru! si toate gandurile negative dispar ca prin farmec.
succes.

| emipenet a răspuns:

Buna! Nu inseamna nimic, doar ca, poate ti-ai stat pe mana cand dormeai si s-a facut linia aia, si cu simtitul rau, trebuie sa mergi la doctor, alt lucruru nu ai ce face
Insanatosire grabnica!