| tzus a întrebat:

TPU, cat costa un control ginecologic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Depinde la ce cabinet mergi, aproximativ 100 ron

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

In jur de 100 de euro la cabinet privat. la spital...depinde de doctor, dar interesul doctorului e(de obicei) direct proportional cu suma ``donata``

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Depinde de cat vrei sa dai stii cum e azii in Romania ca e cu spaga. in medie de 100/150 de lei nu cred ca e mai mult

| KooKoo a răspuns:

Mult

| Ana0Maria a răspuns:

In jur de 100 ron.

| MegaChrysos a răspuns:

Depinde happy In jur de 150 roni happy