| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 a întrebat:

Buna TPU. ce e Conostopia ceva de genu nu stiu daca am zis correct? N-am auzit de ea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cornucopia?

| doctorandus a răspuns:

Colonoscopia? Google it.

| Iote a răspuns:

Colonoscopia.
Este o investigatie medicala asupra colonului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colonoscopia poate vrei să zici.

https://www.reginamaria.ro/......raspunsuri

| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 explică (pentru anonim_4396):

Da asa ce e aia eu nu am da am auzit intr-o emisiune?

| gigite a răspuns:

Dar, unde te doare!