| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Biomineralele Par Unghii de la Helcor? Daca are efecte bune.Stiu ca se recomanda adultilor si copiilor peste 16 ani insa eu am 14.Imi dauneaza in vreun fel daca il iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BlackAngel33 a răspuns:

Eu am cumparat de la Oriflame anul trecut si aveam tot 14 ani. Sa sti ca sunt eficiente dar rezultatele se vad dupa o saptamana si ceva si eu le-am folosit de doua ori pe zi. Nu-ti face griji cu privire la efectele adverse. Nu-ti ataca textura unghiei.
Sper ca am fost de ajutorwinking