| Stalker2121 a întrebat:

Ce remedii sau recomandari stiti pentru caderea parului? Voua vi s-a intamplat, daca da, cum ati scapat?

Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Pentru persoanele care nu au incredere in produsele impotriva caderii parului care se gasesc pe piata, iata cateva retete care folosesc ingrediente naturale pe care le puteti incerca acasa: http://www.i-medic.ro/......ana-oricui

2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna seara! Da-mi mesaj sa-ti recomand programul contra caderii parului (lazarescu_constantin) id messenger!

| Alcy a răspuns:

Buna,
Pentru a opri caderea parului tine cont de sfaturile de mai jos, te ajuta sa iti pastrezi parul si il fac sa creasca mai repede:
http://cumul.ro/tratament-pentru-cresterea-parului/
Numai bine! Si eu sunt "in tratament" :)