| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca te epilezi pe maini cu bigul?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Îţi va creşte păr mai mult şi mai negru.
Nu fă prostia asta, vei regreta.
Dacă tot ţii neapărat să te epilezi pe mâini măcar foloseşte ceară sau benzi epilatoare.
Pa-pa.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părul devine extrem de aspru și mai crește și foarte repede!
Pa, pa.

| lumy4u a răspuns:

Nimic,crede-ma